Kızım Nisan'ın Anısına. Seni Hep Çok Seveceğim !

3 Yaş ve Üzeri

BURUN TATİLDE

Yazar : Yekta Kopan

Çizer : Alex Pelayo

Yaş Grubu : 3 Yaş ve Üzeri

Yayınevi : Marsık Kitap

Burun kitabının ikincisini yeni edinebildim ve hemen okuyup paylaşmak istedim. Hadi gelin geride bıraktığımız sıcak yaz günlerine dönelim. Ali ve ailesiyle deniz kenarına gidelim. Denizin kokusunu içimize çekelim, kumların sıcaklığını ayaklarımızda hissedelim ve en güzeli de denizin serinliğinde ruhumuzu dinlendirelim.

Durun durun daha bitmedi Ali ve ailesiyle yaşayacağımız çok daha güzel anlar var. Hoş bir yaz akşamında bir aile sofrasına konuk olmak, Komik Dayı ile kahkalara boğulmak, Ali'nin babası ile kitap okumak, annesi ile su kayağı yapmak ve en güzeli de anneannesi ile plaj voleybolu oynamak. Taş toplamak mı? Elbette Ali'nin ablası ile taş toplayabilirsiniz. Karpuzsuz yaz olur mu? Tabi ki olmaz. Soğuk bir dilim karpuz da var hikayemizde. Unutmadan güneşe çıkmadan önce mutlaka güneş kreminizi sürün derim yoksa siz de "Kızarmış Burun" ailesinin bir ferdi olur çıkarsınız. 
Çizimlerini çok beğendiğimi söylemeliyim. Anne ve anneanne kesinlikle favorim. Ali iyi ki yeniden konuk ettin bizi hayatına ve iyi ki seninle tatile gelmemize izin verdin. Edinmenizi öneririm.

Etiketler : 3 Yaş ve Üzeri nisanincocukkitaplari Burun Tatilde Alex Pelayo Marsık Kitap Yekta Kopan aile tatil sevgi

Yorumlar