Kızım Nisan'ın Anısına. Seni Hep Çok Seveceğim !

3 Yaş ve Üzeri

DİNOZORLAR YEMEKLERİNİ NASIL YER ?

Yazar : Jane Yolen

Çizer : Mark Teague

Yaş Grubu : 3 Yaş ve Üzeri

Yayınevi : Beyaz Balina Yayınları

Sizleri ödüllü yazar Jane Yolen’in dinozorları konu alan beş kitabı ile tanıştırmak istiyorum. Dinozorlar Nasıl Barışır? Dinozorlar Yemeklerini Nasıl Yer? Dinozorlar Okula Nasıl Gider? Dinozorlar Kendilerini Nasıl Korur? ve Dinozorlar Uyumaya Nasıl Gider?

Serinin her kitabında küçük bir çocuğu simgeleyen dinozorlar yer alır. Bizim küçük dinozorlar önce olumsuz davranışlarla okuyucuyu karşılarken ilerleyen sayfalarda bu davranışları yapmayacağı bunların yerine iyi davranışlarsergileyeceği okuyucuya anlatılır. Küçük bir çocuğa olumlu davranışları okuyarak anlatmak isterseniz bu dinozorlar size yardımcı olabilirler. Rengârenk ve kocaman olan çizimlerini çok beğendim. Özellikle tek tek inceledim diyebilirim. Kurulan az ve sade cümleler vurgulanmak istenen düşünceyi vermekte çok başarılı. Küçük dinozorların dünyasında mutlu olacağınıza eminim. Eklemeden olmaz. Organik kitap olması da seriyi daha da incelenir kılıyor.

Etiketler : 3 yaş ve üzeri nisanincocukkitapları Dinozorlar Nasıl Barışır Dinozorlar Yemeklerini Nasıl Yer Dinozorlar Okula Nasıl Gider Dinozorlar Kendilerini Nasıl Korur Dinozorlar Uyumaya Nasıl Gider organik kitap Beyaz Balina Yayınları Jane Yolen Mark Teague dinozor

Yorumlar