Kızım Nisan'ın Anısına. Seni Hep Çok Seveceğim !

6 Yaş ve Üzeri

KALBİMDEKİ CESARET

Yazar : Canev Tatar

Çizer : Canev Tatar

Yaş Grubu : 6 Yaş ve Üzeri

Yayınevi : Altın Kitaplar

Hadi gelin en çok keman çalmayı seven Aden’in kalbine konuk olalım. Korkularına, sevdiklerine, cesaret edemediklerine ve hayallerine tanık olalım. Onun kalbinde kendi cesaret edemediklerimizi bulalım. Onun kalbinde korkularımızı bulalım. Edi gelsin. Aden’in ruhuna fısıldadığı anlamlı cümleleri bizim ruhumuza da fısıldasın. O bizim de dayımız olsun. Biz de ona Aden gibi cesaretin ne olduğunu soralım. “Cesaret ne demek? ” Edi. “Cesaret, korkularına rağmen hayallerinin peşinden gitmen demektir.” desin Edi.

Biz de Aden gibi ondan destek alalım. Aden’in ruhuna dokunan o cümleyi bizim için de kurmasını isteyelim Edi’den. “DAHA ÇOK SEV” desin Edi. Daha çok sevelim ve çocuklarımıza daha çok sevmeyi öğretelim. Belki o zaman bunca acının içinden bizim çocuklarımız, daha çok sevmeyi öğrettiğimiz bizim çocuklarımız, aydınlığı yaratır. Karanlığı kaldırır ve aydınlığı hediye eder evrene.

Kalbimin derinine işleyen ve her kelimesi ruhuma dokunan bu kitabı edinin derim. Bunca sevgisizliğe inat “DAHA ÇOK SEVİN”.

Etiketler : 6 Yaş ve Üzeri nisanincocukkitaplari Kalbimdeki Cesaret Canev Tatar sevgi Altın Kitaplar Cesaret

Yorumlar